O nás

Dobrý den,

vítám Vás na mých internetových stránkách, které Vám jednoduše a přehledně představí mou práci. Jmenuji se Milan Pavlík, jsem truhlář a patřím k těm šťastlivcům, kteří mohou směle říci, že práce je také jejich koníčkem. Truhlařinu jsem vystudoval a od té doby se jí s láskou věnuji. Od roku 2005 jako živnostník. Miluji vůni dřeva, stejně jako každý svůj výtvor, pracuji převážně srdcem a podle toho také moje práce vypadá.

Zakládám si na individuálním přístupu. A přesto právě individuální přístup, kvalitu a spolehlivost nepovažuji za konkurenční výhodu, ale za samozřejmost. Umím konkurovat jak cenou, tak atypickým návrhem. Se všemi svými cenovými návrhy jsem vnitřně v souladu. Rád zhmotním každé Vaše přání ohledně vybavení nejen domova, ale také kanceláře, rekreačního zařízení, dětského centra, obchodu apod.

Nábytek a veškeré vybavení si spolu navrhneme dle jakéhokoliv stylu, staršího i moderního, zažitého i atypického, vzdušného i usedlého ... naprosto respektuji Vaše zadání. Nikomu nevnucuji svůj styl, ale rád poradím. Vycházím z bohatých zkušeností a reakcí spokojených zákazníků. Hrdě tvrdím, že svou práci získávám především na základě pozitivních referencí. Nabízím různé druhy materiálů, přes lamino, dýhu až po masiv. Specializuji se na kuchyně, vestavěné skříně, dětský nábytek, schody ale i ostatní druhy nábytku na míru. Stejně tak Vám velmi rád vyhotovím jakékoliv bytové doplňky - přebalovací pulty, bary, úložné prostory nebo atypické vinotéky přímo do Vašeho prostoru.

Nabízím Vám to, v co sám věřím.